De GeoCV-SKID is een uitbreiding van de GeoWP-SKID ten behoeve van het inkoppelen van extra warmte-opwekkers. Dit kan een lucht-water warmtepomp of E-ketel zijn, maar de SKID leent zich ook goed voor het inkoppelen van aanvullende stadsverwarming of bestaande CV-ketel.
Buffervaten zorgen voor een stabiele bedrijfsvoering terwijl hoogwaardige KSB pompen de warmte naar het gebouw transporteren. Onze software zorgt ervoor dat de verschillende opwekkers effectief ingezet worden zodat u het maximale rendement uit uw installatie haalt.

COMPACTE SAMENBOUW IN TECHNISCHE RUIMTE
- Maximaal rendement door keuze voor verschillende opwekkers
- Voorkomen van onbalans, want voorkomen is beter dan genezen
- Buffering en distributie over het CV-net, pendelgedrag warmtepomp voorkomen. Daardoor minder start-stops, en daardoor langere levensduur van de warmtepomp
- Inkoppeling extra opwekker, doordoor redundantie en bedrijfszekerheid
- Netcongestie beperken, in daluren het buffervat op temperatuur brengen. Overdags bij stroomcapaciteitsbeperkingen kan de gebufferde warmte/koude geleverd worden.
Specificaties
| Capaciteit | 10-200 m3/h |
| Verwarmingsvermogen | 100-2330 kW |
| Bouwmaat | DN50-DN200 |
| Configuraties | 4 |
| Kleur | blauw |
| Compatible | lucht/water warmtepompen, (E)CV-ketels, stadsverwarming |
